Внимание - код за опасност в област Liberec !

čeština:
Čerstvý jihovýchodní vítr s nárazy kolem 25 m/s (90 km/h), na horách až 35 m/s (125 km/h).

Jsou očekávána poškození stromů a lesních porostů, škody na majetku a některých budovách. Možné přerušení elektrického vedení. Ztížená chůze, nebezpečí úrazů a ohrožení životů uvolněnými předměty, zlomenými větvemi nebo vyvracenými stromy. Komplikace v dopravě z důvodu silných poryvů větru a popadaných stromů, neprůjezdnost komunikací, možnost převrácení prázdného nákladního automobilu. Doporučuje se sledovat vývoj situace na internetu ČHMÚ www.chmi.cz a ve sdělovacích prostředcích, sledovat dopravní zpravodajství. Zajistit okna, dveře, odstranit nebo upevnit volně uložené předměty, zabezpečit skleníky apod. Omezit pohyb venku i jízdy autem. Nezdržovat se a neparkovat zejména v okolí starších budov, v blízkosti větších stromů a vysokých stožárů. Nechodit do lesa a nepřibližovat se k spadlým drátům elektrického vedení. V případě nutnosti jízdy jet maximálně opatrně a pomalu. Na horách omezit vycházení a nevydávat se na túry. Dodržovat pokyny Horské služby.

english:
Strong wind with gusts over 85 km/h.

Damage to trees with risk of uprooting, damage to building and property is expected. The risk of injury, limit outdoor activities. If outdoors, be very careful. Dangerous driving conditions, drive with extra care. Danger of overturning of unladen high-sided vehicles. 

източник: meteoalarms.eu

0483302156

Снимки


За да добавите снимка влезете във своя профил

Адрес

Чехия

обл. Liberec
Jablonec nad Nisou, 46606
Prazska

Начини за плащане

В брой DKV

Други услуги

  google places 3.2

Гориво Цена
Бензин А95 27,85 CZK/л
Дизелово гориво Дизел 25,75 CZK/л
Дизел Премиум 27,06 CZK/л

цените са предоставени от потребител на Fuelo.net на 24.11.2020г. 8:29

Marek Tuma
Google Places© на 01.09.2018
оценка:

Andrzej Jaworski
Google Places© на 10.12.2017
оценка:

Pavel Pnakovic
Google Places© на 22.11.2017
оценка:

Nefunguje

Jakub Černý
Google Places© на 20.08.2017
оценка:

Dávno zavřená Benzina!

Людмила Клопот
Google Places© на 30.07.2017
оценка:

Dušan Kotyk
Google Places© на 23.07.2017
оценка:

Čerpací stanice. Nic víc.

За да добавите коментар трябва да влезете във своя профил

Fuelo полага всички усилия предоставената информация за цените и бензиностанциите да бъде вярна към момента на публикуването й, но не гарантира актуалността на тази информация. Публикуваната информация не трябва да се използва при вземане на решения. Fuelo не носи отговорност за каквито и да било действия, предприети въз основа на публикуваната в сайта информация.